KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327051
nr 1632 7051
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Olja på duk, 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 59x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2024
kl 18:29:19
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
500 kr